czwartek

wymiana opon na letnie, więc u pana Mariusza, lubię jego poczucie humoru i polityczną pasję przeciwko PiSowi, którą z nim dzielę.

Myję na samoobsługowej myjni samochód. Lubię to robić, widać szybko efekt i ten efekt od razu błyszczy.

O 14 był pogrzeb Lucjana w dalekich zachodnich Niemczech, poświęciłem mu chwilę skupienia. Kupowałem właśnie dla dzieci pizze w restauracji.

Rozmowa z Tomkiem Kowalczukiem o Halo Radiu, nadal tam pracuje, chociaż już nic nie płacą i niewiele jest audycji na żywo. Więc wszystko zgodnie ze smutnymi oczekiwaniami. Nie mogło być inaczej, skoro Kuba Wątły porusza się po części w nierzeczywistości. Ale serdecznie wspominam te pół roku, gdy prowadziłem tam program. Szkoda Halo radia, potrzebne są takie niezależne wysepki wolnego słowa.

Napisałem opowiadanie na jedną trzecią strony. Nie wiem czy zasługuje na życie. Jak się odleży, zajrzę i sprawdzę czy żyje. Przy pisaniu opowiadań potrzebna jest gotowa historia, ale się rzadko zdarza , to dar od losu lub od własnej pamięci, ale moja przeszłość i pamięć są już wydrenowane, bardziej liczę na jakiś punkt zaczepienia i od tego zaczyna się snuć opowieść, jak pająk plecie sieć.

PODYSKUTUJ: